HERO CITIES RUN

Благодійний онлайн-забіг на підтримку українських міст та їх мешканців, які постраждали від збройної агресії з боку росії

Illustration

Результати Забігу

143

Реєстрацій

21 000

Зібрано коштів (грн.)

1001

Подолано (км.)

Це забіг, який ти не можеш пропустити

Всьому прогресивному людству вже давно відомо про що ця війна. Це війна, яку веде смерть проти життя, зло проти добра, ненависть проти любові. В цій війні на світлому боці ми, українці, а на темному – орди болотяної погані, рашистські орки.Україна обов'язково переможе, а поки кожен українець на своєму місці має робити усе можливе, щоб ця перемога настала якнайшвидше.Саме для цього ГО "Час Збирати Українців", Федерація легкої атлетики Миколаївської області та БФ "Проактивний Миколаїв" вирішили зробити додатковий внесок у перемогу і провести в серпні 2022 року Благодійний Забіг HERO CITIES RUN. 
Наше поточне завдання – підтримати наші міста-герої України та їх мешканців-супергероїв і зібрати кошти на реабілітацію військовослужбовця, який отримав серйозні поранення під час виконання бойового завдання, та підтримати його сім'ю. 

Illustration

Знайомся, Анатолій Кінєв

Анатолій - водій-електрик Миколаївського батальйону ТрО. Підписав військовий контракт за декілька тижнів до початку війни.В ніч з 2 на 3 червня 2022 року, перебуваючи на бойовому завданні, внаслідок ворожого артилерійського обстрілу отримав серйозні осколкові поранення: наскрізне поранення плеча з травмою ключиці, перелом великогомілкової (берцової) кістки лівої ноги. Зараз перебуває на лікуванні в Одеському військовому шпиталі. Його чекає складна операція. Анатолій одружений. Має 11 дітей. Троє старших синів служать в ЗСУ, один з яких також був поранений, а інший наразі в полоні. Дружина з 8-ма дітьми знаходиться за межами Миколаївської області в таборі для внутрішньо переміщених осіб.
Давайте допоможемо Анатолію разом!

Щоб допомогти родині Анатолія, зроби 5 простих кроків:

Крок 1: Обери свій стартовий пакет:

IllustrationПакет Супергероя

від 850 грн. і більше

Учасник отримає особистий електронний сертифікат, медаль та футболку заходу

IllustrationПакет Героя

від 350 до 849 грн.

Учасник отримає особистий електронний сертифікат і медаль заходу

IllustrationПакет Добровольця

від 1 до 349 грн.

Учасник отримає особистий електронний сертифікат

Крок 2: Зареєструйся та зроби свій благодійний внесок:

⚠ УВАГА! Під час оплати обов'язково зазнач у коментарі до платежу ім'я та прізвище зареєстрованого учасника, наприклад: Тарас Шевченко

Крок 3:

Пробіжи або пройди пішки будь-яку зручну для себе дистанцію від 1 км і більше

Крок 4:

Зафіксуй результат своєї фізичної активності за допомогою будь-якої трекінгової програми (Strava, Zepp Life, Garmin Connect та ін.)

Крок 5:

Надішли результати своєї пробіжки (прогулянки) на електронну поштуmoc.liamg%40nurseiticoreh

Підсумки заходу та розсилка Пакетів фінішера відбудуться з 1 по 15 вересня 2022, згідно затвердженого Регламенту.

Захід завершено!


Made with